GALLERI EMPATI
v/ Toril Grøtan Oksvold
7140 Opphaug.
Ørland kommune

Telefon +47 72521170 
Mobil + 47 90 79 86 09


e-postadresse:
mail@galleri-empati.no


Galleri Empati

Om Galleri Empati

Utstillinger

Kommer / Annet

Emil Schanche

Toril G. Oksvold

Coast to Coast

Linker /utstillere

Kurs

Kart som viser veien til Galleri Empati
(map to the gallery)

Alle veier fører til Ørland
rutetider m.m.
(how to travel to Ørland)

Les Ørlandsguiden her
(Read the Ørlandsguide here)

Organisasjons nr.:
984 073 828
mva


Her er noen lenker som galleriet anbefaler:
Here is some links that the gallery can recommend:

Kunst/kultur lenker/
art/culture links:

Baltic Bridges
Brekstad Kulturfestival

Listen
M.K. Cirlionis National Art Museum, Kaunas, Lithuiania
Nordisk Akvarellselskap
Studio Giambo (Silvia Fossati)
Ørland Bluesklubb
Ørland/Bjugn Kunstforening

Andre linker/
other links:


Fosna-Folket

Ørland Kommune
Ørland Kysthotell AS
Bjugn Bygdatun, Mølnargården
Uthaugsgården museum


Utstillere som for tiden er
representert med kunst i galleriet er /
present artists at the gallery
(click on the name to see web.links)

Aaserud, Tone R.
Amstrand, Lena (Sverige)
Askeland, Unni
Andresen, Stig
Arntzen, Trude J.
Asplem, Aril
Branaas, Edvarda
Børretzen,Torild I.
Dahl, Hans Normann
Dahlsveen, Astrid
Duun, Aase
Ek, Tone L.
Fjærvik, Marianne (Amfora)
Fridrihcsons, Kurts (Latvia)
Grøneng, Kerry
Haug, Bente R. (Gloria Fabel)
Haukelidsæter, Åsmund
Hoel, May Lise
Hoff, Rigmor Solbue
Hjorthol, Marit (diktbøker)
Kaminski, Kris (Polen)
Keuls, Hans (Nederland)
Kirkbak, Harald
Knutsen, Unni
Kojan, Toril
Kristiansen, Beate Lund (Go Form)
Kvissberg, Åsa (Sverige)
Lapin, Gennadi (Estland)
Ledang, Kolbrun
Lehne, Randi
Lilleengen, Aud
Lindberg Pettersen, Rita M.
Lorentsen, Anita Duun
Lynum, Oddvar
Magar, Rein (Estland)
Meldere, Anita (Latvia)
MEKKO, Ingeborg R. Lejon
Møller, Eli
Novokrescionova, Irina(Sverige/Litauen)
Nygaard, Rigmor
Olbri-Karna, Kai-Mai (Estland)
Olsen, Sissel
Oksvold, Toril G.
Oxaal, Anne Kathrine
Paulsen, Brit
Reitan, Elling
Rise, Grethe By
Rødberg, Asbjørn
Sagmo, Halldis
Samuelsen, Kjellaug M.
Schanche, Emil
Skipnes, Bodil M.
Stokke, Kjersti
Storø, Olaf
Strindberg, Beate
Spalvins, Janis (Latvia)
Spalvina, Ieva (Latvia)
Sveen, Knut
Paulsen, Brit
Toftner, Alf
Thingnæs, Tone
Thomassen, Edith
Tyrrestrup, Hans (Danmark)
Ty, Dang van
Vean, Tanja
Vitkutè , Jolanta (Litauen)
Værnes, Anne
Wimpelmann, Johannah Walker
Woldvik, Unni
Øglænd, Aud

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tidligere utstillere /
artists from previous exhibitions
(click on the name to see web.links)

Aarskog, Bente k.
Aasen, Randi E. M.
Acomanni, Titziana (Italia)
Agiar, Ana (Portugal)
Agiar, Dina (Portugal)
Andersson, Ingemar
Arnevik, Bjørn
Aune, Anne M.
Bagøien, Inger K.
Berg, Åse I.
Berntsen, Svein-Arild
Brekstad, Torlaug O.
Borgnes, Helen O.
Botet, Romero (Spania)
Bræin, Gørild Bruaset
Carrasosa, Miguel (Spania)
Cocco, Siberiana di (Italia)
Colon, Juan (Spania)
Correia, Antonio (Portugal)
Court, Marga (Argentina)
Drilsvik, Brit
Eide, Reidun
Eidem, Bente
Fagervold, Jorun
Fjellheim, Trude
Fossdal, Kari Vedø
Fossati, Sylvia (Italia)
Gilstad, Grete E.
Gjernes, Turid
Gjersvold, Beate
Gyldenskog, Bodhild I.
Gøthesson, Agneta (Sverige)
Hagen, Amund
Haugberg, Eldbjørg
Hjuler, Anders (Danmark)
Hovde, Elin
Hofsli, Else Andersen
Hådem, Hilde

Hollar Union, Tjekkia:
Jiri Altmann,
Karel Benes,
Daniela Benesova,
Jiri Bouda,
Hana Capova,
Jan Kavan,
Anna Khunova,
Ivana Lomova,
Lubomir Pribyl,
Eva Sendlerova,
Vladimir Suchanek.
Høyem, Erik
Indsetviken, Trond Einar
Ilieva, Galina
Jakhelln, Inger
Juul, Ole
Karlsen, Kristina Cepkenovic
Kavakami, Toshiko (Japan/Italia)
Kielland, Vesla
Kirkbak, Nora
Kirkerud, Jostein
Klaustup, Lisbeth (Danmark)
Kojan, Toril
Kvernberg, Ragna
Larsen, Gerd H.
Leirdal, Aina Thiis
Leland, Liv
Lie, Øystein
Lilleengen, Veslemøy
Lindvig, Bente
Loco, Christina Sunde
Lukaszewicz, Kamil A. (Sverige)
Lyngaas, Kjersti
Lyngstad, Reidulv
Lynum, Oddvar
Løvnes, Håvard
Mauseth, Peder
Mobeck, Kari A.
Moen, Tor Arne
Myklebust, Emmy
Navelaika, Eugenijus (Litauen)
Ness, Tove S.
Olaussen, Marit
Olbri-Karna, Kai-Mai
Olsen, Eva
Olsen, Sissel
Otterstad, Maria
Overegseth, Mildrid
Pallo-Vaik, Tiiu (Estland)
Paroushev, Jordan (Bulgaria)
Paulsen, Nikolai
Paulsen, Morten
Portela, Therese (Portugal)
Preiza, Ilze (Latvia)
Rasch, Martin
Rodrigues, Marilia M. (Portugal)
Sandøy, Magne
Santos, Jose D. P. dos (Portugal)
Sjøbakk, Elinor
Skistad, Klara Dille
Stjern, Tovemerethe
Storslett, Sissel Halset
Størseth, Gerd
Raudberget, Oddmund
Reitan, Elling
Reksterberg, Ellen
Rødøy, Karin
Solem, Kari S.
Skistad, Klara Dille
Skjølsvik, Tore Bjørn
Skjølsvik, Ingvild
Skomsøy, Brit
Sunde, Harald
Stousland, Ebba
Stav, Eli
Thiis, Ragna
Thorhallsdattir, Bjørg
Thorkildsen, Oddgeir
Tinglum, Audhild
Todal, Kari I.
Utstrand, Inger L.
Utstrand, Ulf
Vik, Ida L.
Villegas, Octavio Gil
Vollan, Greta Tvete
Waller, Christine (Sverige)
Witzø, Turid
Wætthen, Anita Vik

Sist oppdatert 11.06.05

© Galleri Empati